Реле напруги

Для того, щоб усі електроприлади могли коректно працювати, потрібно, щоб напруга мережі відповідала встановленим нормам. Якщо виникатимуть його перепади, то техніка в будинку може вийти з ладу. Щоб не зіткнутися з такою ситуацією, необхідно купити реле напруги для дому. Воно дозволить захистити техніку, оскільки відключатиме живлення у разі підвищення або зниження навантаження за межі встановлених показників. Важливо розуміти, що реле не вирівнює показники, як це робить стабілізатор, а відключає живлення, якщо виникає стрибок.

Реле напруги

Використовувати пристрій можна для захисту різного обладнання, наприклад, для холодильника, телевізора, пральної машини та іншого. Часто пристрій використовують у промислових цілях. Всі реле напруги різні і можуть відрізнятися в залежності від методу використання та конструкції:

  • Модель "вилка-розетка", яка користується найбільшою популярністю в домашніх умовах. Вона являє собою пристрій, який має вилку для підключення до мережі, і розетку, в яку включається прилад, який ви хочете захистити;
  • Розгалужувач, який виглядає як всім звичний подовжувач, має одну вилку та кілька розеток;
  • Реле, яке встановлюється на дин рейку. Обладнання монтується у розподільну шафу, і дає змогу провести захист усіх пристроїв у квартирі;

Реле може бути однофазним, так і трифазним. Залежно від ваших побажань ви зможете вибрати те, що вам потрібно. Трифазні реле використовуються для трифазного обладнання або двигунів. Фахівці рекомендують проводити встановлення однофазного приладу на кожну сходинку, якщо ви не плануєте використовувати трифазні прилади.

Купівля реле напруги для дому

Якщо вам потрібно купити реле напруги для дому, ви можете зробити це в нашому інтернет-магазині. Ми пропонуємо широке розмаїття моделей, серед яких ви зможете вибрати те, що вам потрібно. Усі моделі обладнання відрізняються між собою за технічними параметрами, які потрібно брати до уваги для правильності вибору. Якщо у вас є необхідність, ви можете скористатися консультацією фахівця, який відповість на всі питання, що вас цікавлять.

В наявності представлені моделі реле від відомих виробників, тому вам не доведеться сумніватися в тому, що ви зробили правильний вибір. Захистіть техніку у своїй оселі, і тоді ви не зіткнетеся з тим, що вона вийшла з ладу.

Джерело матеріалу, магазин електротоварів у Києві за найнижчою ціною від офіційного постачальника Шоп220 - https://shop220.com.ua/categories/rele-naprjazhenija

Наверх