Вибір ліжка - досить відповідальна справа

Вибір ліжка
Вибрати нове ліжко для сну – справа непроста. Якщо матрац з часом можливо замінити й отримати нове спальне місце, то неякісний корпус терпіти не можна. Інтернет-магазин Меблі Сіті пропонує тільки якісні ліжка, які слугуватимуть довгий час, забезпечуючи повноцінний та здоровий сон.
Ідеальні матеріали для ліжка
Класичним матеріалом для ліжка вважається масив дерева. У залежності від породи деревини, можна вибрати елітні або ж більш бюджетні моделі дерев’яних ліжок. Ліжка, виготовлені з дерева, є екологічно чистими, ніколи не виходять із моди, залишаючись актуальними для будь-якого часу.

Вибір ліжка

Дерево надає атмосфері затишку й комфорту. Виробники меблів використовують різні породи дерев у виробництві. Унікальна текстура дозволяє отримати ексклюзивні моделі, що стануть справжньою окрасою інтер’єру.
До елітних сортів деревини відносять:

  • дуб;
  • ясень;
  • бук.

Слід зауважити, що натуральне дерево боїться впливу певних зовнішніх факторів. Вироби з ясеня не переносять різких перепадів температур, а дубові й букові меблі можуть тріснути від механічного удару. Обробляти тверді сорти деревини нелегко й затратно, що відбивається на кінцевій вартості виробів.
Вироби з м’якої деревини (ялини, сосни) є найдешевшими. Матеріал піддається обробці, але не може витримати механічних навантажень. При формуванні вм’ятин дерево легко можна реставрувати та повернути йому первинний зовнішній вигляд.
Найбільш бюджетним матеріалом для виготовлення дерев’яних меблів виступає щит, що роблять із клеєного бруса. Цікаво те, що подібні меблі стійкі до перепаду температур, тож мають кращі характеристики за нижчою ціною.
Переваги дерев’яних ліжок
До переваг ліжок, виготовлених із натуральної деревини, відносять:

  • бездоганний зовнішній вигляд;
  • екологічність й безпечність;
  • високий рівень міцності й довготривалість;
  • здатність багаторазового процесу збірки/розбирання;
  • доступна вартість.

Серед недоліків дерев’яних ліжок слід сказати про їх значну вагу, реакцію на стрибки температур та вологість.

Вибір ліжка


Варіації ліжок
Якщо ліжко обирають для сімейної пари, тоді слід обрати двоспальні моделі класичної прямокутної форми. Для однієї людини достатньо ліжка, шириною 1,5 метри. Якщо площа спальні дозволяє, можна купити ще ширше ліжко. Ширину слід вибирати, виходячи з власних вподобань (комусь потрібне величезне спальне місце, а комусь достатньо і малого простору). Це все індивідуально.
У магазині «Mebli CITY» Ви знайдете ліжка на різний смак. Ви маєте можливість купити ліжко стандартної або оригінальної форми. Скориставшись фільтрами сайту, можна швидко знайти моделі ліжок, які найкраще підійдуть під Ваші параметри. Ті, хто не впевнені у виборі, мають можливість отримати консультацію спеціаліста, який допоможе підібрати оптимальне ліжко під Ваш інтер’єр, врахувавши усі побажання.

Наверх